Farmacja i suplementy

Origintag przeciwdziała procederowi wprowadzania do sprzedaży produktów leczniczych pochodzących z nielegalnych źródeł. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom, producenci i dystrybutorzy farmaceutyczni mogą zabezpieczyć swoje produkty przed fałszerzami, a klienci poza pewnością zakupu oryginalnych leków, otrzymają szczegółową informację o kupowanych towarach.

Origintag dla branży farmaceutycznej to przede wszystkim:

  • ochrona oryginalności produktów
  • ochrona łańcucha dostaw produktów i komponentów farmaceutycznych
  • śledzenie przepływu produktów farmaceutycznych na rynkach światowych
  • szczegółowe informacje o produkcie, broszury informacyjne, data ważności produktu oraz dawkowanie w jednej aplikacji

 

 

Opakowanie kartonikowe z tagiem

 

Dla leków znajdujących się w opakowaniach kartonikowych przygotowaliśmy rozwiązanie umożliwiające prostą implementację taga wewnątrz lub na zewnątrz opakowania. Tag w formie przylepnego znacznika elektronicznego umieszczany jest w wybranym przez producenta miejscu. Mimo prostej formy implementacji jest bardzo trwały i odporny na czynniki zewnętrzne.

lekiprzeciwbolowe

blister11

Blister z tagiem

 

Jednym z proponowanych przez Origintag rozwiązań jest blister zintegrowany z tagiem. Dostarczamy Państwu gotowy produkt, bez konieczności wprowadzania zmian na etapie produkcji. Tag w proponowanej formie jest integralną częścią samego blistra, dzięki czemu nawet przy wielokrotnym używaniu tag pozostaje na swoim miejscu.

Etykieta na słoiczek lub buteleczkę

 

 

Dla produktów farmaceutycznych sprzedawanych w butelkach oraz słoiczkach przygotowaliśmy inteligentne etykiety zaopatrzone w taga. Dostarczamy Państwu gotowe etykiety z różnymi możliwościami integracji tagów Origintag. Wszystkie proponowane opcje integracji taga z etykietą znajdą Państwo w dziale poświęconym etykietom Smart Label System ™:

 

Dowiedz się więcej

butelkaczerwonaleki

temper112

Etykieta Tamper Evident z tagiem

 

Kolejnym z proponowanych przez nas rozwiązań jest umieszczenie taga na produkcie w formie prostej etykiety Tamper Evident – etykiety stwarzającej możliwość zabezpieczenia produktu przed otwarciem. Tag w postaci naklejki zintegrowany z etykietą może znajdować się na jej wewnętrznej lub zewnętrznej części, zgodnie z potrzebą producenta.

Zakrętka z zatopionym tagiem

 

Tag może zostać wtopiony także w zakrętkę opakowania produktu. Zgodnie z wymogami i życzeniem producenta może być on umieszczony w wewnętrznej lub zewnętrznej części zakrętki. Integracja taga z zakrętką odbywa się już na etapie jej produkcji. Dostarczamy naszym klientom gotowe rozwiązanie w postaci zakrętki z zaimplementowanym znacznikiem elektronicznym, co nie powoduje konieczności zmiany ciągu technologicznego.

nakretka112

opakowanie

Opakowanie polipropylenowe z zatopionym tagiem

 

Dzięki współpracy z firmami produkującymi opakowania, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom możliwość zatopienia taga w dowolnej części opakowania polipropylenowego w którym znajdują się produkty farmaceutyczne. Tag może zostać zatopiony zarówno w górnej, bocznej jak i dolnej części opakowania. Dostarczamy naszym klientom gotowe rozwiązania w postaci opakowań polipropylenowych z zaimplementowanym znacznikiem elektronicznym, co nie powoduje konieczności zmiany ciągu technologicznego.