FMCG

Origintag to rozwiązanie stworzone także z myślą o producentach towarów masowych. Szczegółowa specyfikacja produktowa w aplikacji, komunikacja z klientem, różnorodne działania marketingowe oraz łatwy dostęp do programów lojalnościowych to główne funkcjonalności proponowanego rozwiązania.

Origintag dla branży FMCG to przede wszystkim:

  • ochrona oryginalności produktów
  • szczegółowe informacje o produkcie, broszury informacyjne, data ważności produktu oraz jego skład w jednej aplikacji
  • możliwość bezpośredniej komunikacji z konsumentem
  • ściśle stargetowane kampanie marketingowe
  • innowacyjne i intuicyjne programy lojalnościowe

 

Etykieta Pressure Sensitive Label (PSL) zintegrowana z tagiem

Etykiety PSL to przezroczyste, samoprzylepne etykiety z nadrukiem. W związku z popularnością wykorzystywania etykiet w branży FMCG, przygotowaliśmy inteligentną etykietę z różnymi możliwościami integracji tagów Origintag. Dostarczamy Państwu gotowe etykiety z różnymi możliwościami implementacji tagów Origintag. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dziale poświęconym etykietom Smart Label System™:

 

Dowiedz się więcej

 

szampon1

 

piwo1

 

Etykieta Cut & Stack zintegrowana z tagiem

Cut & Stack to popularne, papierowe etykiety używane najczęściej w produkcji artykułów masowych. W związku z popularnością wykorzystywania ich w branży FMCG, przygotowaliśmy inteligentną etykietę z różnymi możliwościami integracji tagów Origintag.Dostarczamy Państwu gotowe etykiety z różnymi możliwościami implementacji tagów Origintag. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dziale poświęconym etykietom Smart Label System™:

 

Dowiedz się więcej

 

Opakowanie kartonikowe z tagiem

 

Dla produktów masowych  znajdujących się w opakowaniach kartonikowych przygotowaliśmy rozwiązanie umożliwiające prostą implementację taga wewnątrz lub na zewnątrz opakowania. Tag w formie naklejki umieszczany jest w wybranym przez producenta miejscu. Mimo prostej formy implementacji jest bardzo trwały i odporny.

herbata

 

body1

 

Etykieta typu Sleeve zintegrowana z tagiem

 

W związku z różnorodnością opakowań produktów kosmetycznych,  przygotowaliśmy także odpowiednie rozwiązanie dla produktów znajdujących się w opakowaniach z etykietami typu sleeve. Oferujemy Państwu gotowe rozwiązania w formie rękawa z folii termokurczliwej zaopatrzonego w tag.

Etykieta z funkcją On-Metal  zintegrowana z tagiem

 

Dla produktów FMCG znajdujących się w opakowaniach metalowych przygotowaliśmy rozwiązanie pozwalające na umieszczenie taga w etykiecie opakowania.Dzięki możliwości użycia tagów z funkcją On-metal, dane z taga mogą być odczytane również z metalowej powierzchni.

puszka2