Kosmetyki

Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez Origintag producenci z branży kosmetycznej zyskają pierwsze na świecie narzędzie pozwalające na ochronę oryginalności marek pozwalające jednocześnie na komunikację między producentem a konsumentem za pomocą smartphone.

Origintag dla branży kosmetycznej to przede wszystkim:

  • ochrona oryginalności produktów
  • innowacyjne narzędzie  marketingowe
  • łatwe uczestnictwo w programach lojalnościowych i konkursach
  • szczegółowe informacje o produkcie, broszury informacyjne oraz filmy instruktażowe w jednej aplikacji

 

perfumy1

Etykieta na słoiczek lub butelkę z tagiem

 

Dla produktów kosmetycznych sprzedawanych w butelkach oraz słoiczkach przygotowaliśmy inteligentne etykiety zaopatrzone w taga. Dostarczamy Państwu gotowe etykiety z różnymi możliwościami integracji tagów Origintag. Wszystkie proponowane opcje integracji taga z etykietą znajdą Państwo w dziale poświęconym etykietom Smart Label System ™:

 

Dowiedz się więcej

Tubka z zatopionym tagiem

 

Dzięki współpracy z firmami produkującymi opakowania, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom możliwość zatopienia taga w dowolnej części tubki w której znajduje się produkt kosmetyczny. Tag może zostać zatopiony zarówno w bocznej części tubki jak i w jej nakrętce. Integracja taga z tubką odbywa się już na etapie jej produkcji. Dostarczamy naszym klientom gotowe rozwiązanie w postaci tubki z zaimplementowanym znacznikiem elektronicznym, co nie powoduje konieczności zmiany ciągu technologicznego.

tuba

nakretka111

Zakrętka z zatopionym tagiem

 

Tag może zostać wtopiony także w zakrętke opakowania produktu kosmetycznego. Zgodnie z wymogami i życzeniem producenta może być on wtopiony w wewnętrzną lub zewnętrzną część zakrętki. Integracja taga z zakrętką odbywa się już na etapie jej produkcji. Dostarczamy naszym klientom gotowe rozwiązanie w postaci zakrętki z zaimplementowanym znacznikiem elektronicznym, co nie powoduje konieczności zmiany ciągu technologicznego.

Opakowanie kartonikowe z tagiem

 

Dla produktów kosmetycznych znajdujących się w opakowaniach kartonikowych przygotowaliśmy rozwiązanie umożliwiające prostą implementację taga wewnątrz lub na zewnątrz opakowania. Tag w formie przylepnego znacznika elektronicznego umieszczany jest w wybranym przez producenta miejscu. Mimo prostej formy implementacji jest bardzo trwały i odporny na czynniki zewnętrzne.

kosmetyki112

body1

 

 

Etykieta typu Sleeve zintegrowana z tagiem

 

W związku z różnorodnością opakowań produktów kosmetycznych,  przygotowaliśmy także odpowiednie rozwiązanie dla produktów znajdujących się w opakowaniach z etykietami typu sleeve. Oferujemy Państwu gotowe rozwiązania w formie rękawa z folii termokurczliwej zaopatrzonego w tag.