Odzież, obuwie i galanteria

Rozwiązania proponowane przez Origintag to przede wszystkim ochrona produktów przed podrabianiem. Dzięki Origintag producenci pozbędą się nieuczciwej konkurencji a konsumenci zdobędą pewność, że zakupione przez nich produkty są w 100% oryginalne.

Origintag dla branży odzieżowej, obuwniczej i galanteryjnej to przede wszystkim:

  • ochrona oryginalności produktów
  • innowacyjne narzędzie  marketingowe
  • łatwe uczestnictwo w programach lojalnościowych i konkursach
  • szczegółowe informacje o produkcie w jednej aplikacji

 

koszula

 

Zawieszka lub metka z tagiem

W związku z dołączaniem do produktów dodatkowych, zewnętrznych metek oraz zawieszek, dostarczamy Państwu gotowe przywieszki papierowe, kartonikowe lub z tworzywa sztucznego z zaimplementowanym w środek tagiem.

Tag umieszczony w języku obuwia

 

Dla branży obuwniczej proponujemy rozwiązanie pozwalające na umieszczeniu taga w wewnętrznej części języka obuwia. Dzięki zastosowaniu tego typu implementacji tag jest zupełnie niewidoczny a jednocześnie bardzo trwały i wytrzymały.

but

torebka1

Tag zintegrowany z produktem

 

W związku z różnorodnością towarów występujących w branży, proponujemy Państwu możliwość dowolnej integracji taga z produktem poprzez umieszczenie go w jego wewnętrznej części. Umieszczony w ten sposób tag może zostać wszyty wewnątrz produktu, przyklejony do jego wybranej części lub zaimplementowany inną, proponowaną przez nas metodą.

Tag umieszczony w podeszwie obuwia

 

Dla branży obuwniczej przygotowaliśmy także dodatkowe rozwiązanie, pozwalające na implementację taga wewnątrz podeszwy obuwia, co wyklucza możliwość jego uszkodzenia podczas użytkowania. Ponadto naszym klientom proponujemy również możliwość oznaczenia miejsca implementacji znacznika elektronicznego tak, by sugerowało ono obszar odczytu danych znajdujących się na tagu.

 

podeszwa22