Wina i alkohole

W związku z częstym procederem podrabiania alkoholi oraz otwierania zamkniętych butelek przed ich sprzedaniem, proponujemy naszym klientom szereg rozwiązań pozwalających na zabezpieczenie produkowanych towarów w wielu różnych formach.

 

Origintag dla branży alkoholowej to przede wszystkim:

  • ochrona oryginalności produktów
  • zabezpieczenie produktów przed procederem otwierania butelek przed ich sprzedażą
  • innowacyjne narzędzie marketingowe
  • informacje o zakupionym produkcie w jednej aplikacji

 

Banderola z tagiem

 

W związku z dodatkowym zabezpieczeniem stosowanym przez wielu producentów alkoholi, proponujemy Państwu możliwość prostej implentacji taga na wewnętrznej lub zewnętrznej części banderoli produktowej. Tag w postaci przylepnego znacznika elektronicznego może zostać umieszczony w wybranym przez producenta miejscu. Jego implementacja jest bardzo prosta, dzięki czemu producent może samodzielnie umieścić go na wybranej części doklejanej banderoli produktowej.

banderola

kapturek

Kapturek termokurczliwy z tagiem

 

Jednym z proponowanych przez nas rozwiązań jest tag zaimplementowany trwale w kapturku termokurczliwym umieszczanym głównie na zakrętkach i szyjkach butelek do wina. Dostarczamy w pełni przygotowany, gotowy do implementacji produkt ze zintegrowanym wewnątrz tagiem. Dzięki temu użycie systemu Origintag nie wpływa na procedurę produkcyjną towarów i ich opakowań.

 

 

 

Etykieta zintegrowana z tagiem

 

W związku z popularnością wykorzystywania etykiet w branży alkoholowej, przygotowaliśmy inteligentną etykietę z różnymi możliwościami integracji tagów Origintag. Dostarczamy Państwu gotowe etykiety z różnymi możliwościami integracji tagów Origintag Wszystkie proponowane opcje integracji taga z etykietą znajdą Państwo w dziale poświęconym etykietom Smart Label System™:

 

Dowiedz się więcej

 

 

bordo

wódka

Zakrętka aluminiowa z tagiem

 

Dla alkoholi zaopatrzonych w zakrętki aluminiowe przygotowaliśmy rozwiązanie pozwalające na umieszczenie taga w zakrętce. Dzięki możliwości użycia tagów z funkcją On-metal, dane z taga mogą być odczytane również z metalowej powierzchni.