Firma

Zajmujemy się rozwijaniem innowacji sprzedażowych, a opatentowane przez nas unikalne rozwiązania są najbardziej zaawansowanymi systemami Smart Packaging na Świecie. Technologia Origintag pozwala na nadanie inteligencji produktom codziennego użytku.

 

 

 

Naszą ambicją jest utrzymanie pozycji lidera w obszarze oferowanych technologii z zakresu Smart Packaging.

 

Proponowane przez nas rozwiązania są niewątpliwie realną wartością dodaną dla wielu producentów na całym świecie. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości produktów i usług z wykorzystaniem nowych, innowacyjnych technologii. Wierzymy, że dzięki silnym fundamentom i współpracy z najlepszymi profesjonalistami z branży będziemy w stanie stale podnosić wartość naszej marki i proponować rozwiązania wyznaczające trendy na rynku Smart Packaging.

Stawiamy na kompleksowe rozwiązania

 

Origintag to globalny lider Smart Packaging oraz technologii zbliżeniowych. Tworzymy innowacyjne rozwiązania z zakresu Internet of Things, które z powodzeniem spełniają potrzeby naszych klientów. Cechą charakterystyczną technologii Origintag jest dostawa kompleksowego rozwiązania, które pozwala na dodanie w opakowaniu interakcji do produktu w zakresie jego bezpieczeństwa, dodatkowych informacji dla użytkownika końcowego, funkcji logistycznych oraz budowy bezpośredniej relacji pomiędzy producentem a konsumentem.

 

 

winoscan

Naszym flagowym produktem jest Smart Label System™ – unikatowe rozwiązanie łączące zabezpieczenie produktów wraz z szeregiem dodatkowych funkcjonalności pozwalających na kooperacje między klientami a producentami.

 

Smart Label System™ to przede wszystkim:
– ochrona produktów przed podrabianiem,
– spersonalizowane kampanie marketingowe,
– śledzenie przepływu produktów co do jednej sztuki,
– dwustronna komunikacja między producentem a konsumentem,
– programy lojalnościowe,
– indywidualne funkcje dodatkowe,

 

A to wszystko oferujemy w formie gotowych etykiet.

 

Dowiedz się więcej