Ludzie

Zespół Origintag to wykwalifikowani specjaliści pełni pasji i innowacyjnych pomysłów. W działaniu stawiamy na kreatywność połączoną z profesjonalną wiedzą i kompetencjami. Każdy pracujący dla nas członek zespołu jest wyjątkowy i tak samo wyjątkowo traktuje każdy powierzony mu projekt. Jesteśmy ambitni, konsekwentni i otwarci na nowe wyzwania, a wyznacznikiem naszej pracy jest szereg osiągniętych sukcesów i zadowolenie naszych klientów.

 

 

Marcin Pilarz

CEO


Marcin jest głównym pomysłodawcą i założycielem spółki Origintag. Odpowiedzialny jest za kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie działań strategicznych firmy. Jednocześnie od momentu stworzenia Origintag skrupulatnie zarządza marką i jej pozycją na rynku. Marcin z powodzeniem pozyskuje dla spółki kluczowych partnerów technologicznych oraz opracowuje innowacyjne rozwiązania i usługi, które systematycznie poszerzają ofertę Origintag. Dzięki 4 letniemu doświadczeniu, jakie zdobył zarządzając zespołem w Deutsche Bank, Marcin świetnie sprawdza się także w roli koordynatora strategicznych projektów spółki.

 

Konrad Siwiec

Strategy Director


Konrad jest absolwentem European Business School w Londynie oraz IMADEC Business School w Wiedniu, gdzie uzyskał tytuł MA in International Business oraz Executive MBA. Od początku powstania spółki Origintag, Konrad odpowiedzialny jest za budowanie strategii sprzedażowych, marketingowych oraz biznesowych. Jego wiedza i doświadczenie związane z zarządzaniem licznymi projektami inwestycyjnymi są wsparciem także dla opracowania innowacyjnych rozwiązań i usług oferowanych przez Origintag.

 

 

 

Maciej Kiryłło

Marketing Director


Maciej jest głównym pomysłodawcą rozwiązania Benefitag. W spółce odpowiedzialny jest za budowanie i koordynację strategii programów lojalnościowych. Maciej ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie marketingu. Przez 7 lat współzarządzał jedną z największych agencji reklamowych w Polsce –  DDB, był Dyrektorem Marketingu w HBO na region CEE oraz członkiem zarządu Canal+ Cyfrowy. Ostatnie lata spędził na doradzaniu klientom i budowaniu programów lojalnościowych.

 

Urszula Milkiewicz

Marketing & PR Manager


Urszula współpracuje z zespołem Origintag od 2014 roku. Odpowiedzialna jest za tworzenie i koordynowanie projektów promocyjno-marketingowych oraz koordynację działań PR w obrębie produktów spółki. Dodatkowo Urszula reprezentuje Origintag na wszystkich wydarzeniach medialnych lokalnych oraz zagranicznych.

 

urszula.milkiewicz@origintag.com

 

 

 

Michał Zwoliński

Software Engineer


Michał jest absolwentem wydziału Automatyki i Robotyki na Politechnice Warszawskiej. Współpracuje z zespołem Origintag od początku narodzenia się pomysłu na pierwszy projekt. Odpowiedzialny jest za koordynację działań software związanych z tworzeniem rozwiązań oferowanych przez spółkę oraz za tworzenie dedykowanych produktów zgodnie z indywidualnymi zamówieniami klientów. Dodatkowo Michał stale pracuje nad polepszeniem oferowanych przez spółkę systemów oraz opracowuje innowacyjne koncepcje pozwalające na poszerzenie oferty Origintag.