Partnerzy

Jakość oferowanych usług Origintag wspierana jest przez gigantów z branży nanotechnologii półprzewodnikowej oraz globalnych liderów w produkcji opakowań. Dzięki współpracy z najbardziej prestiżowymi partnerami Origintag jest najlepszym na rynku kompleksowym rozwiązaniem z dziedziny Smart Packaging.

MCC Label

Firma Multi-Color Corporation (NASDAQ: LABL)  jest globalnym liderem w produkcji wysokiej jakości etykiet wykonanych w najnowszych dostępnych technologiach. MCC przyczynia się do promowania produktów konsumenckich najwybitniejszych marek na całym świecie, w tym wiodących wytwórców produktów chemii gospodarczej oraz środków pielęgnacji i higieny osobistej, żywności, napojów,motoryzacji oraz segmentu rynku winiarskiego i spirytusowego. Firma MCC posiada aktualnie prawie 50 oddziałów ulokowanych na sześciu kontynentach. Współpraca z tak doświadczonym partnerem pozwoliła nam na oferowanie kompleksowych rozwiązań skierowanych dla wszystkich producentów stosujących dla swoich produktów etykiety.

 

Dowiedz się więcej

 

 

 

MCC

 

NXP

NXP

Firma NXP Semiconductors (NASDAQ: NXPI) jest jednym z wiodących producentów najlepszej jakości półprzewodników używanych w produktach oferowanych przez Origintag. Komponenty stworzone przez NXP umożliwiają stosowanie w życiu codziennym najbardziej innowacyjnych rozwiązań z zakresu Internet of Things. Partner o tak ugruntowanej pozycji jest dla nas stałym źródłem wiedzy dotyczącej tworzonych przez nas technologii.

 

Dowiedz się więcej

 

NCBIR

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jest agencją wykonawczą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Powołane zostało latem 2007 roku jako jednostka realizująca zadania z zakresu polityki naukowej, naukowo-technicznej i innowacyjnej państwa. W momencie powstania było pierwszą jednostką tego typu, stworzoną jako platforma skutecznego dialogu między środowiskiem nauki i biznesu. Działalność Centrum finansowana jest ze środków skarbu państwa oraz funduszy Unii Europejskiej.

 

Dowiedz się więcej

 

NCBIR

 

 

 

PIAP

PIAP

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów istnieje od 1965 roku i skupia swoje działania na pracach badawczych nad nowymi technologiami. Do najważniejszych opracowań i wdrożeń Instytutu należą m.in. produkja robotów przemysłowych na licencji ASEA, wykonanie zrobotyzowanej linii zgrzewalniczej w FSO Warszawa czy opracowanie modułowo-aparatowego systemu automatyki elektrycznej analogowej INTELEKTRAN. PIAP jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą, brał także udział w wielu światowych programach naukowo badawczych. Wieloletni dorobek Instytutu był ogromnym wsparciem przy prowadzeniu badań nad wykorzystaniem nowych technologii w projektach prowadzonych przez zespół Origintag.

 

Dowiedz się więcej

 

AIPIA

Active & Intelligent Packaging Industry Association to światowa organizacja zajmująca się promocją zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu Smart Packaging. Misją AIPIA jest udowodnienie, że wdrożenie nowych technologii w dziedzinie opakowań ma realny wpływ na wrost przychodów, zapewnia ochronę marki oraz produktów, zwiększa efektywność i pozwala na kontrolę sprzedaży na poziomie użytkownika końcowego.

Dowiedz się więcej

 

 

 

aipia logo bez tekstu