Technologie

Tworzone przez nas rozwiązania opieramy jedynie na stabilnych, sprawdzonych i zaawansowanych technologiach. Dzięki temu mamy pewność, że proponowane przez nas produkty w pełni spełniają wymagania naszych klientów.

RFID

RFID UHF (Radio-frequency identification UHF)

 

Technologia zdalnej identyfikacji, która poprzez wykorzystanie fal radiowych umożliwia odczyt znaczników elektronicznych w odległości od kilku centymetrów do kilkunastu metrów.

 

 

 

 

NFC Forum

NFC Forum to globalna organizacja non-profit zrzeszająca producentów w celu rozwoju technologii NFC. Działając w strukturach NFC Forum, organizacje członkowskie dzielą się pracami rozwojowymi, wdrażaniem i wiedzą marketingową by dążyć do najlepszych rozwiązań posuwających technologie NFC do przodu, podwyższając tym samym standard życia konsumentów na całym świecie.

 

nfc-logo-icon-60864

bluetooth

Bluetooth

 

Technologia bezprzewodowa krótkiego zasięgu, która umożliwia komunikację danych pomiędzy różnymi urządzeniami elektronicznymi.

 

 

Wi-Fi

Technologia bezprzewodowa, która wykorzystywana jest głównie w telekomunikacji. Swym działaniem przypomina technologię Bluetooth, a jej głównym plusem jest znacznie większy zasięg.

 

WIFI

gps45

GPS

Global Positioning System to obecnie najpopularniejszy,  globalny system nawigacji obejmujący swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Zadaniem systemu GPS jest dostarczanie użytkownikowi informacji o jego położeniu oraz ułatwienie nawigacji  po wyznaczonym terenie.