Rozwiązania

Proponujemy Państwu szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które są realną wartością dodaną do oferowanych przez nas produktów i usług.

Foundry

Mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych klientów, do naszej oferty dołączyliśmy możliwość tworzenia spersonalizowanych chipów dobranych odpowiednio do zastosowania. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze doświadczonych ekspertów, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom

foundry2

 

 

kryptografia

 

 

Kryptografia

Do szyfrowania tagów stosujemy tylko najlepsze, sprawdzone metody kryptograficzne poparte dodatkowo autorskim systemem zabezpieczenia danych. Każdy tag przed umieszczeniem na finalnym produkcie poddawany jest operacjom szyfrowania w celu zapewnienia gwarancji unikalności danego towaru. Sprawdzenie oryginalności naszych tagów odbywa się w czterech etapach, z którego każdy stanowi niezależny system szyfrujący. Dostępna liczba unikalnych tagów do implementacji w produktach wynosi 281 000 000 000 000.

RTSO ™

RTSO (Real Time Signature of Originality) to autorski system zabezpieczenia stosowany podczas szyfrowania tagów oferowanych przez Origintag. Wykorzystanie RTSO pozwala na uzyskanie niemal stuprocentowej pewności oryginalności zapisów znajdujących się na tagu. Jednocześnie stosowanie autorskiego systemu zabezpieczeń jest dla naszych klientów gwarancją bezpieczeństwa oferowanych przez nas rozwiązań.

tag z kłodka2

 

 

Cloud Server

 

 

 

Cloud Servers

Do agregowania danych wykorzystujemy serwery chmurowe, co gwarantuje szybkie i bezpieczne korzystanie z oferowanych przez nas rozwiązań z niemal każdego miejsca na świecie. Dzięki wykorzystaniu wirtualnego serwera możemy zaproponować swoim klientom wysoką wydajność, łatwiejszą skalowalność oraz zdecydowanie bardziej przystępne ceny abonamentów związanych z obsługą danych. Wykorzystujemy jedynie certyfikowane serwery chmurowe Amazon Web Servicies, które zapewniają bardzo wysokie bezpieczeństwo przesyłanych danych.

SDK

Mając na uwadzę indywidualność potrzeb naszych klientów, zdecydowaliśmy się na udostępnienie SDK oferowanych przez nas systemów. Dzięki temu jesteśmy w stanie w bardzo prosty sposób wdrożyć wybrane przez klientów funkcjonalności naszych aplikacji do ich własnych, już istniejących aplikacji mobilnych lub stworzyć zupełnie nową aplikację opierającą się o SDK Origintag.

cloud z wtyczka

 

bonding1

Bonding

Naszym klientom oferujemy możliwość wykonania usług bondingowych . W procesie bondingu wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości sprzęt, pozwalający na znaczne zminimalizowanie ilości zniszczonych w procesie produkcji tagów i anten, co finalnie przekłada się na wyraźne zmniejszenie kosztów ponoszonych przez naszych klientów.